کری سنگین استقلالی ها برای پرسپولیس در آستانه دربی!

به گزارش وبلاگ پرواز، در حالی که طبق برنامه اولیه ارائه شده توسط سازمان لیگ قرار بود استقلال و پرسپولیس چهارشنبه هفته آینده به مصاف همدیگر بروند، حالا در برنامه جدید این مسابقه 48 ساعت دیرتر و در روز جمعه 24 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

کری سنگین استقلالی ها برای پرسپولیس در آستانه دربی!

ناگفته پیداست دربی پایتخت از چه اهمیتی برخوردار است و قطعاً بازیکنان هر دو تیم هم مانند هواداران انگیزه سرشاری برای رجحان در این دیدار دارند، چون به خوبی می دانند رجحان یا ناکامی در جدال سنتی تهران می تواند در آینده ورزشی آن ها نقش بسزایی داشته باشد.

اتفاقاً استقلالی ها روز سه شنبه قبل از آغاز اولین جلسه تمرینی خود پس از بازگشت به ایران پیرامون تغییرات صورت گرفته در برنامه مسابقات لیگ با همدیگر صحبت می کردند و بعضی از آن ها با اشاره به تعویق 48 ساعته جدال با پرسپولیس مدعی بودند با توجه به شرایط خوب استقلال حتی اگر زمان بازی با پرسپولیس 10 مرتبه دیگر نیز دستخوش تغییر شود باز هم آن ها حریف سنتی خود را شکست خواهند داد و دست پر از میدان خارج می شوند.

استقلال آخرین مرتبه شهریور ماه سال گذشته توانست مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی به پیروزی برسد. آبی پوشان همچنین از شهریورماه سال 98 تا به امروز دربی پایتخت را واگذار نکرده اند.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "کری سنگین استقلالی ها برای پرسپولیس در آستانه دربی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری سنگین استقلالی ها برای پرسپولیس در آستانه دربی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید