روانشناسی

پزشک ذوب آهن: نگرانیم که بازهم کرونا در تیم ما اپیدمی شود، خانواده بازیکنان در استرس هستند

کلیه پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم اما چه تضمینی وجود دارد افرادی که در این سفر با آن ها در تماس هستیم مانند عوامل برگزاری مسابقه، عوامل ترانسفر، افراد حاضر در فرودگاه و عواملی که در هتل ها حضور دارند، این پروتکل ها را رعایت کرده باشند؟

18 فروردین 1400

حین ورزش روزانه خسته می شوید؟

اگر در حین انجام فعالیت های ورزشی روزانه احساس می کنید فشار بسیار زیادی به بدنتان وارد می شود، زود خسته شده اید، و دیگر به این راحتی ها نمی توانید به ورزش ادامه دهید، پای عوامل دیگری در میان است که احتمالا خودتان از آن ها بی خبرید.

22 اسفند 1399

زیباترین مدل های النگو طلا جدید

انتخاب مناسب مدل النگو طلا، زیبایی و ظرافت خاصی را به دستان زنانه شما هدیه می نماید. از آنجایی که افراد در هنگام ارتباط معمولا تمایل به توجه بیشتر به حرکات دست دارند، از این رو جواهری که برای مچ دست انتخاب می گردد، نقش مهمی در بازتاب سبک شخصی...

16 اسفند 1399

رونالدو: قهرمانی در سوپرجام ایتالیا خیلی مهم بود، فتح اسکودتو هنوز برای مان امکان پذیر است

فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس می گوید قهرمانی در سوپرجام ایتالیا خیلی مهم بود و باعث تقویت اعتماد به نفس تیم تحت راهنمایی آندره آ پیرلو برای ادامه فصل می گردد.

10 اسفند 1399

9 روش برای ترک عادت غذا خوردن پس از شام

خوردن غذا یا تنقلات پس از شام، نتیجه منفی روی کاهش وزن دارد ولی کارهایی مثل مسواک زدن، صبحانه کامل و ورزش کردن می تواند سبب ترک این عادت گردد

10 بهمن 1399

8 راهکار ساده و روزمره برای بهبود سلامتی

در این مطلب شما را با 8 عادت روزمره صحیح که تاثیر مثبتی روی سلامتی جسم و روح دارند، آشنا می کنیم.

1 بهمن 1399

خبرنگاران نپوشاندن بینی انتقال کرونا را افزایش می دهد

تهران- خبرنگاران- بعضی از افراد وقتی ماسک می زنند، بینی شان را نمی پوشانند در حالی که با این کار احتمال ابتلا به کرونا افزایش می یابد.

4 دی 1399

آیا استرس موجب تب می گردد؟

استرس می تواند صدمات زیادی به بدن انسان وارد کند. به عنوان مثال، استرس می تواند در الگوی خواب شما اختلال ایجاد نموده، به سلامت دستگاه گوارش آسیب وارد کند و حتی نظم چرخه های قاعدگی را بر هم بزند.

23 آذر 1399

حقیقت های روانشناسی

مثل همیشه سلام به شما خوب های آلبالویی ، گایز های کافئینی خودم .

12 آبان 1399

کووید 19 هنوز دارو و درمان قطعی ندارد

معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران ضمن هشدار نسبت به تبعات اظهار نظرهای غیر مستند و غیرکارشناسی در حوزه دارو و درمان و واکسن کرونا، بر ضرورت تدوین دستورالعمل و پروتکل های ویژه در این رابطه تاکید نمود.

10 آبان 1399

راهنمای خرید پشتی طبی

چگونه پشتی طبی مناسبی را برای جایگاه محل کار و منزل انتخاب کنیم؟جایگاه مناسب باید تعادل وضعیتی یا پشتیبانی مناسبی از تراز طبیعی بدن را به وسیله حالت های مختلف ارائه دهد. اگر به دنبال خرید لوازم پزشکی و طبی مثل پشتی طبی مناسب، برای استفاده در محل کار هستید...

5 آبان 1399

رادیو بین المللی چین: خودخواهی سیاستمداران آمریکا مقابله جهانی با کرونا را تضعیف می نماید

بعضی سیاستمداران آمریکایی موضوع تحقیق و توسعه واکسن کرونا را به رنگ سیاسی آغشته نموده و حتی با آن را رقابت ژئوپلیتیکتوصیف نموده اند.

22 مهر 1399

تاثیر کرونا در تولد نوزادان کم وزن

محققان انگلیسی مدعی شدند که استرس مزمن ناشی از پاندمی کووید-19 به تولد نسلی از نوزادان منجر می گردد که کم وزن تر به جهان می آیند.

15 مهر 1399

چای سیاه به کاهش وزن یاری می نماید؟

مصرف چای سیاه، سه بار در روز می تواند در مقایسه با افرادی که انواع دیگر نوشیدنی ها را مصرف می نمایند، به طرزی چشمگیر اضافه وزن شما را کاهش دهد.

6 شهریور 1399

سین می کنی، جواب بده دوست عزیز!

خبرگزاری ایسنا: دوست عزیزی که پیامت را سین می کنی، می خونی، اما جواب نمی دی، خیلی بی فرهنگی!

2 شهریور 1399