گلایه بازیکن سابق پرسپولیس از انصاری فرد

به گزارش وبلاگ پرواز، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس از انصاری فرد بابت نحوه جدایی از این تیم گلایه کرد.

گلایه بازیکن سابق پرسپولیس از انصاری فرد

به گزارش ، آدام همتی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در جابجایی نیم فصل از جمع سرخ پوشان جدا و با دریافت رضایت نامه راهی پارس جنوبی جم شد.

این بازیکن 25 ساله برای دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل وقت سرخ پوشان انجام داد و انصاری فرد، صدور رضایت نامه برای این بازیکن را منوط به بخشیدن مبلغ قابل توجهی از قراردادش کرد.

آدام همتی به خبرنگار وبلاگ پرواز، گفت: اگر بگویم دریافتی ام از پرسپولیس چقدر بوده است، برخی خنده شان می گیرد. برای دریافت رضایت نامه جلسه ای را با انصاری فرد انجام دادم. او به من قول هایی داد، اما به آن ها عمل نکرد. شاید به خاطر اینکه من از کشور دیگری به ایران آمده ام با فرهنگ اینجا به خوبی آشنا نیستم، اما اگر من روزی قولی بدهم، روی آن می مانم.

او گفت: انصاری فرد به جز قول، یک توافق نامه هم به من داد و مبلغ بسیار زیادی را برای دریافت رضایت نامه بخشیدم. این مبلغ را نمی گویم، چرا که شاید برخی باور نکنند. اما همان پولی که قرار شد به من بدهند را هم ندادند. 3 ماه است که از پرسپولیس دا شدم و خبری نشده است. از پارسال هم هنوز طلب دارم. علاقه ای ندارم که این مسائل را در سایت ها و مصاحبه ها بیان کنم چرا که پرسپولیس را دوست دارم، اما من هم برای فوتبال، از یک کشور دیگر به ایران آمده ام.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "گلایه بازیکن سابق پرسپولیس از انصاری فرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه بازیکن سابق پرسپولیس از انصاری فرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید