همسر علامه زکزاکی به بیمارستان منتقل می گردد

به گزارش وبلاگ پرواز، دفتر رهبر جنبش اسلامی نیجریه امروز دوشنبه در پیامی توئیتری بیان کرد که دیوان عالی کادونا دستور انتقال همسر علامه شیخ ابراهیم زکزاکی به بیمارستان را صادر نموده است.

همسر علامه زکزاکی به بیمارستان منتقل می گردد

دفتر علامه شیخ ابراهیم زکزاکی دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه امروز دوشنبه در این بیانیه خاطرنشان کرد: دیوان عالی کادونا به مقامات زندان این ایالت دستور داد تا فوراً ملامه زینت همسر علامه برای درمان به دلیل ابتلا به کرونا به بیمارستان منتقل گردد.

بیانیه مذکور در ادامه می افزاید: آزمایش کرونای او چند روز پیش مثبت اعلام شده است.

این درحالیست که از زمان فاجعه زاریا در سال 2015 میلادی، هواداران علامه زکزاکی در مقاطع زمانی گوناگونی تجمعات آرامی را برگزار نموده و خواهان آزادی شیخ و همسر ایشان شده اند.

در سال 2015، ارتش نیجریه با یورش وحشیانه به عزاداران حسینی در حسینیه صاحب الزمان حدود 2 هزار نفر از سوگواران حسینی را به خاک و خون کشید و پس از زخمی کردن شیخ زکزاکی و همسر وی، شیخ را به مکان نامعلومی انتقال داد.

متعاقب حمله ارتش نیجریه به حسینیه بقیه الله (عج)، شیخ ابراهیم زکزاکی به شدت مجروح شد و بر اثر شدت جراحت های وارده یکی از چشمان خود را به طور کامل از دست داد و چشم دیگر وی نیز در آستانه نابینایی نهاده شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "همسر علامه زکزاکی به بیمارستان منتقل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر علامه زکزاکی به بیمارستان منتقل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید