شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از 32 هزار نفر گذشت

به گزارش وبلاگ پرواز، طبق آخرین آمار اعلام شده در روسیه، تعداد مبتلایان به کرونا به بیش از 32 هزار نفر افزایش یافته، در عین حال نزدیک به 2600 بیمار بهبود یافته، ولی متاسفانه تعداد قربانیان هم به 273 نفر رسیده است.

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از 32 هزار نفر گذشت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ پرواز به نقل از خبرگزاری تاس، الکساندر میاسنیکوف سخنگوی رسمی ستاد عملیاتی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در روسیه، امروز، جمعه، در گزارشی از شبکه اول تلویزیون این کشور گفت که طی 24 ساعت گذشته بیش از 4 هزار تست مثبت درباره آلودگی به ویروس کرونا در روسیه انجام شده است ، ضمن اینکه 286 بیمار هم بعد از بهبودی از بیمارستان ها مرخص شدند، ولی متاسفانه 273 نفر هم جان باختند.

وی توضیح داد: طی روز گذشته در روسیه 4 هزار و 069 نتیجه آزمایش کرونا مثبت ثبت شد. در عین حال ، 286 نفر از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یافتند. بدین ترتیب در کل دوره تعداد بیماران مرخص شده 2 هزار و590 نفر می شوند. ضمن اینکه در مجموع ، 32 هزار و 007 بیمار مبتلا به ویروس کرونا هم در کشور بستری هستند.

به گفته این مقام روس، به طور خاص ، در مسکو طی 24 ساعت گذشته ، 123 بیمار از بیمارستانها مرخص شده اند و تعداد کل بیماران بهبود یافته در پایتخت یک هزار و 517 نفر است.

ضمن اینکه 41 بیمار هم طی روز گذشته فوت کردند و بدین ترتیب تعداد کل مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور به 273 مورد رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از 32 هزار نفر گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از 32 هزار نفر گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید