شرایط انتخاب مشاوران پروژه های بهسازی بافت فرسوده پایتخت

به گزارش وبلاگ پرواز، معاون توسعه محله ای سازمان نوسازی شهر تهران از فراخوان عمومی این سازمان به منظور انتخاب مشاور واجد صلاحیت خبر داد.

شرایط انتخاب مشاوران پروژه های بهسازی بافت فرسوده پایتخت

به گزارش وبلاگ پرواز، میترا کریمی با اعلام این خبر گفت: سازمان نوسازی شهر تهران از شرکت های مهندسین مشاور دارای صلاحیت از سازمان برنامه و بودجه کشور، در زمینه طراحی (با الزام دارا بودن رتبه در گرایش معماری، طراحی شهری و سایر تخصص های مرتبط) دعوت به همکاری می کند.

معاون توسعه محله ای سازمان نوسازی شهر تهران توضیح داد: این همکاری با تمرکز بر طراحی و برنامه ریزی راهبردی و تدوین برنامه عملیاتی پروژه های بهسازی محیطی و تأمین خدمات در محلات دارای بافت فرسوده و ناکارآمد شهر تهران (به مساحت جمعاً حدود 400 هزار متر مربع در قالب پروژه های محله ای) صورت خواهد گرفت.

کریمی مطرح نمود: متقاضیان می توانند در صورت دارا بودن شرایط و ظرفیت کاری مجاز و به منظور ارزیابی کیفی، فنی و مالی نسبت به واریز مبلغ 1500000 ریال به حساب شماره 1005612212 بانک شهر به نام سازمان نوسازی شهر تهران اقدام و ضمن همراه داشتن معرفی نامه رسمی شرکت و اصل فیش واریزی، حداکثر تا 13 اردیبهشت ماه 99 به معاونت توسعه محله ای سازمان نوسازی شهر تهران مراجعه کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرایط انتخاب مشاوران پروژه های بهسازی بافت فرسوده پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط انتخاب مشاوران پروژه های بهسازی بافت فرسوده پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید