افتتاح بزرگترین بیمارستان تخصصی نیروی دریایی ارتش در چابهار

به گزارش وبلاگ پرواز، فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: بزرگترین بیمارستان 64 تخت تخصصی خاتم الانبیاء نیروی دریایی ارتش در چابهار در امسال افتتاح و بهره برداری خواهد شد.

افتتاح بزرگترین بیمارستان تخصصی نیروی دریایی ارتش در چابهار

به گزارش وبلاگ پرواز، امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش (نداجا) در جریان بازدید از قسمت های مختلف منطقه سوم نیروی دریایی ارتش مستقر در کنارک، ضمن بازدید از فرایند پیشرفت بیمارستان تخصصی خاتم الانبیاء نداجا، گفت: با هماهنگی های به عمل آمده و به حول و قوه الهی، افتتاح و بهره برداری بیمارستان 64 تخت خاتم الانبیا نیروی دریایی ارتش که به عنوان بزرگترین بیمارستان در سطح شهرستان های کنارک و چابهار است، در امسال افتتاح و به بهربرداری خواهد رسید.

وی توضیح داد: این بیمارستان بزرگترین بیمارستان نیروهای مسلح در سطح شهرستان های کنارک و چابهار است که شامل، دستگاه های سی تی اسکن، رادیولوژی، اکسیژن درمانی، اتاق های هایپر بار (HBO) تراپی و همچنین دارای بخش های مختلف داخلی، جراحی، دندانپزشکی، زنان و زایمان، اطفال، اورژانس، سونوگرافی، بینایی سنجی،ICU و ccu است.

این مرکز درمانی با 90 درصد پیشرفت و با 64 تخت و زیربنای 11 هزار مترمربع در 2 طبقه و یک ساختمان آموزشی در حال احداث می باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افتتاح بزرگترین بیمارستان تخصصی نیروی دریایی ارتش در چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح بزرگترین بیمارستان تخصصی نیروی دریایی ارتش در چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید